Sport by Klofies

Hoërskool Waterkloof spog met ‘n gebou waarin sportpersooneel gehuisves word. Die sportburo is in 1997 gestig. Sportdirekteure, fisioterapeute, die pesoneel van die Departement: Medies en Sportwetenskap en die Klofie-klerewinkel word in die sportburo gehuisves.

Almal in die sportburo werk as ‘n span saam om sport by die skool op die hoogste vlak te bedryf.

 

Personeel wat die Sportburo beman:

  • Sean MacCallaghan                 Adjunkhoof: Sport                         sean.mccallaghan@klofies.co.za
  • Dreyer Campbell                      Direkteur: Atletiek                         dreyer.campbell@klofies.co.za
  • Gregg Hesom                            Direkteur: Hokkie                          gregg.hesom@klofies.co.za
  • Chrizelle Andries                     Administasie: Hokkie                    chrizelle.andries@klofies.co.za
  • Cobus Pienaar                          Direkteur: Krieket                          cobus.pienaar@klofies.co.za
  • Eleanor du Toit                        Direkteur: Netbal                           eleanor.dutoit@klofies.co.za
  • Leon Coetzer                             Direkteur: Rugby                            leon.coetzer@klofies.co.za
  • Judy-marie Steenkamp          Organiseerder: Skaak                     judymarie.steenkamp@klofies.co.za
  • Magda le Roux                         Organiseerder: Tennis                    magda.leroux@klofies.co.za
  • Hannelie Koch                         Algemene administrasie                 hannelie.koch@klofies.co.za
  • Japie Claassens                       Bestuurder: Sportprojekte              japie.claassens@klofies.co.za

Organiseerders kan by die skool (012 347 0277/8) geskakel word):

  • Leon Verster             Fietsry                  leon.verster@klofies.co.za
  • Christine Hare          Gholf                    christine.hare@klofies.co.za
  • Wiam Grimes            Landloop             wiam.grimes@klofies.co.za
  • Ina Davies                  Perdry                  ina.davies@klofies.co.za
  • Elandri Pet                 Swem                   elandri.pet@klofies.co.za

Departement Medies en Sportwetenskap

Die kantore van die sportwetenskaplikes en biokinetici, asook die noodhulpkamer kan op die grondvloer in die sportburo besoek word.

Kontakpersoon: Annemie Klopper        annemie.klopper@klofies.co.za

Kontakbesonderhede van die Sportburo:

Telefoonnommer:          012 347 7707

Algemene e-posadres: klofietrots@klofies.co.za

Die Waterkloof Fisioterapeute word in die Sportburo gehuisves:

Praktykure: Weeksdae: 08:00 – 15:00 en na-ure soos per afspraak

Tel: 012 347 9920 (privaatpraktyk)

Sport- en kleredrag is by die Klofie-sportwinkel beskikbaar.

Winkelure: Maandae tot Vrydae 07:00 – 15:00

Tel: 012 347 1076 – Christine

 

Sportprogramme en wedstrydtye sal vroegtydig op die kommunikeerder en toep van die skool beskikbaar wees.