HOËRSKOOL WATERKLOOF – SPORT

Sport by Klofies

Hoërskool Waterkloof spog met ‘n gebou waarin sportpersooneel gehuisves word.  Die sportburo is in 1997 gestig.  Sportdirekteure, fisioterapeute, die pesoneel van die Departement: Medies en Sportwetenskap en die Klofie-klerewinkel word in die sportburo gehuisves.

Almal in die sportburo werk as ‘n span saam om sport by die skool op die hoogste vlak te bedryf.

Personeel wat die Sportburo beman (012 347 7707):

Sport Portefeulje Naam E-posadres
Sporthoof (wnd.) Sporthoof Muller van der Nest muller.vandernest@klofies.co.za
Atletiek Direkteur Dreyer Campbell dreyer.campbell@klofies.co.za
Hokkie Direkteur Gregg Hesom gregg.hesom@klofies.co.za
Hulp Chrizelle Andries chrizelle.andries@klofies.co.za
Krieket Direkteur Cobus Pienaar cobus.pienaar@klofies.co.za
Netbal Direkteur Eleanor du Toit eleanor.dutoit@klofies.co.za
Rugby Direkteur Leon Coetzer leon.coetzer@klofies.co.za
Skaak Organiseerder Judy-marie Steenkamp jmsteenkamp@xsinet.co.za
Afrigter Nicholas v d Nat nicholas@chessexcellence.com
Tennis Organiseerder Magda le Roux magda.leroux@klofies.co.za
Afrigter Gerrie Dippenaar gerrie@tennis-excellence.com
Sportburo Administrasie Hannelie Koch klofietrots@klofies.co.za
Sportwet. Departement Jeanette Coetzer jeanette.coetzer@klofies.co.za
Medies en Sean Finaughty sean.finaugthy@klofies.co.za
Sportwetenskap Dirko Smuts dirko.smuts@klofies.co.za

 

Organiseerders wat by die skool geskakel kan word (012 347 0277/8):

Fietsry Leon  Verster leon.verster@klofies.co.za
Gholf Christine Hare christine.hare@klofies.co.za
Landloop Wian Grimes wian.grimes@klofies.co.za
Perdry Ina Davies ina.davies@klofies.co.za
Swem Elandri Pet elandri.pet@klofies.co.za

 

Departement Medies en Sportwetenskap

Die kantore van die sportwetenskaplikes en biokinetici, asook die noodhulpkamer kan op die grondvloer in die sportburo besoek word.

Kontakpersoon:  Jeanette Coetzer jeanette.coetzer@klofies.co.za

Kontabesonderhede van die Sportburo:

Telefoonnommer:           012 347 7707

Algemene e-posadres:   klofietrots@klofies.co.za

Die Waterkloof Fisioterapeute word in die Sportburo gehuisves:

Praktykure: Weeksdae: 07:00 – 15:00 en na-ure soos per afspraak

Tel: 012 347 9920 (privaatpraktyk)

Sport- en kleredrag is by die Klofie-sportwinkel beskikbaar.

Winkelure:  Maandae tot Vrydae 07:00 – 15:00

Tel: 012 347 1076 – Christine

 

Pryslys Winkel by Sportburo Mei 2017

 

 

Sportprogramme en wedstrydtye sal vroegtydig op die kommunikeerder en toep van die skool beskikbaar wees.