Departementshoofde 2022

Hoof: Chris Denysschen

Adjunkhoof Finansies, Infrastruktuur en kultuur: Lydia Hartley

Adjunkhoof Akademie: Minnie Thom

Adjunkhoof Personeel en Lewensverryking: Carina Taute

Adjunkhoof Sport: Cobus van Dyk

Adjunkhoof Dissipline: Rigardt Roos

Adjunkhoof Administrasie en IT: Juan Nagel

Adjunkhoof Koshuis, spyseniering, snoepie en fondsinsameling: Marthinus Stoop

Departementshoof Leierskap: Anell van der Walt

Departementshoof Afrikaans: Carli Webber

Departementshoof Engels: Ingrid Knoetze

Departementshoof Wiskunde: Chrisna Boswel

Departementshoof Wiskunde Geletterdheid: Marthinus Stoop

Departementshoof Inligtingstegnologie en Rekenaartoepassingstegnologie: Carina Taute

Departementshoof Tegnologiese Wetenskappe (IGO): SJ Naudé

Departementshoof Ekonomiese en Bestuurswetenskappe: Heidi Ribbens

Departementshoof Lewenswetenskappe: Marinda Behr

Mede Departementshoof Lewenswetenskappe: Jaco van Wyk

Departementshoof Lewensoriëntering en Sosiale Wetenskappe: Jan Mollentze

Departementshoof Fisiese Wetenskappe: Elsana Denysschen

Departementshoof Sosiale- en Gasvryheidswetenskappe: Helena Bothma

Departementshoof Ondersteuningsdienste: Michelle van der Merwe

Departementshoof Kuns en Vreemde Tale: Annemarie Grobler

Departementshoof Musiek: Ronelle Bosman

Kultuurdirekteur: Alma van der Walt

Atletiekdirekteur: Bonnie Joyce

Rugbydirekteur: Lukas Holtzhauzen

Krieketdirekteur: Cobus Pienaar

Netbaldirekteur: René Straeuli

Hokkiedirekteur: Jeanie Pienaar

Tennisdirekteur: Alexandra Dreyer

Direkteur Gespesialiseerde Sportsoorte: Muller van der Nest

Graadbestuur 2022

Graad 12:

Graad 11:

Graad 10:

Graad 9:

Graad 8:

Me. Mariska van den Berg & Mnr. Muller van der Nest [Me. Carina Taute]

Me. Marinda Behr & Mnr. Jaco Labuschagne [Mnr. Rigardt Roos]

Me. Angie Crous & Mnr. Duan Viljoen [Me.Minnie Thom]

Me. Izelle Prinsloo & Mnr. SJ Naude [Me. Lydia Hartley]

Me. Johandri Kriek & Mnr. Ruan Grové [Mnr. Juan Nagel]

Personeel 2022

Adri Campbell
Adrian Van Niekerk
Albert Alexander
Alet Kieser
Alexandra Dreyer
Alinda Lange
Alma Van der Walt
Alten Janse van Rensburg
Anell Van der Walt
Angie Crous
Anita Boonzaaier
Annelize Muller
Annelize Vorster
Anne-marie Grobler
Anneri Stoop
Annette Grobbelaar
Annuska Pretorius
Anrich Odendaal
Antoinette Hartzer
Armand Bezuidenhout
Bonnie Joyce
Brandon Dobson
Bronwyn Siebrits
Carika Van Dyk
Carina Taute
Carla Van Staden
Carli Webber
Chadri Cronje
Chris Denysschen
Chrisna Boswel
Christine Hare
Ciska Heydenrych
Ciska Spelt
Cobus Pienaar
Cobus Van Dyk
Dewald Maré
Dirko Smuts
Duan Viljoen
Eddie Clayton
Elandri Pet

Elizmari Rootman
Elri Erwee
Elsana Denysschen
Erika Denysschen
Estelle Oberholzer
Etienne Denysschen
Fanus Vorster
FJ Brand
Gareth Harris
Gerhard Strydom
Gerrie Dippenaar
Gert Pottas
Hannelie Koch
Hanno De Villiers
Heidi Ribbens
Heike Kotze
Heike Ellis
Helena Bothma
Hester Van der Westhuizen
Ida Van der Neut
Ilse Roos
Imke Van der Merwe
Ina Davies
Ingrid Knoetze
Isabel Beukes
Izelle Prinsloo
Jaco Labuschagne
Jaco Van Wyk
Jan Mollentze
Janneke Vahrmeijer
Jeanie Pienaar
Jean-Mari Redelinghuys
Jo Ferreira
Johan Louw
Johandri Kriek
Juan Nagel
Judy-Marie Steenkamp
Junel Van Staden
Kosie Pienaar
Leandré Eksteen

Lené du Randt
Leon Coetzer
Linda Marais
Lize Coetzee
Lizette Roos
Lorita Van der Westhuizen
Louri Gray
Lukas Holtzhauzen
Lydia Hartley
Lynette Seegers
Magda Le Roux
Magdamarie Carstens
Manie Janse van Rensburg
Maretha Smit
Marié Roos
Marietta Van Rooyen
Marike Carstens
Marike Scherman
Marinda Behr
Mariska Van den Berg
Mark Lamprecht
Marlene Strydom
Marlette Krüger
Marlize Smit
Marthinus Stoop
Maryke Holtzhauzen
Michael Strydom
Michelle Naude
Michelle Van der Merwe
Mignon Bezuidenhout
Minnie Thom
Morné Viljoen
Muller Van der Nest
Nadine Du Toit
Neels De Klerk
Nicholas Van der Nat
Nico Pretorius
Nicolene Fourie
Omari Pienaar Geyer
Percy Koekemoer

René Straeuli
Renier De Villiers
Retha Hofmeyr
Retha Kearns
Riëtte Heyns
Rigardt Roos
Rita Retief
Ronelle Bosman
Ruan Grové
Ruan Sadler
Ruda Kleynhans
Salome Marran
SJ Naude
Soné Mokken
Spof Fee
Suna Steyn
Susan Theron
Tanri De Witt
Tinka Le Roux
Ulinda Human
Vanessa Hills
Vanessa Toms
Vicki Van der Walt
Wilna Erasmus

Ondersteuningsdienste

Anita Boonzaaier

Johan Louw

Maretha Smit

Michelle Van der Merwe

Administrasie

Annette Grobbelaar

Antoinette Hartzer

Bronwyn Siebrits

Ciska Spelt

Elsana Denysschen

Erika Denysschen

Junel Van Staden

Kosie Pienaar

Marie Roos

Marike Scherman

Marlette Krüger

Maryke Holtzhausen

Michael Strydom

Kultuur (Buitemuurs)

Eddie Clayton – Konsertorkesafrigter

Gert Pottas – Koordirigent

Ilse Roos – Musiek

Sportburo

Alexandra Dreyer

Bonnie Joyce

Cobus Pienaar

Cobus Van Dyk

Gerrie Dippenaar

Hannelie Koch

Jeanie Pienaar

Judy-Marie Steenkamp 

Lukas Holtzhausen

Mark Lamprecht

Marlise Smit

Muller van der Nest

Nicholas van der Nat

Omari Pienaar Geyer

René Straeuli

Renier de Villiers

Ruan Sadler

 

Medies en Sportwetenskap

Hanno de Villiers

Dirko Smuts

IT-bestuur

Adrian van Niekerk
Brandon Dobson
Anrich Odendaal

Spyseniering

Ciska Heydenrych

Snoepie

Heike Ellis