Departementshoofde 2021

Hoof: Chris Denysschen

Adjunkhoof Finansies, Infrastruktuur en kultuur: Lydia Hartley

Adjunkhoof Akademie: Minnie Thom

Adjunkhoof Personeel en Lewensverryking: Carina Taute

Adjunkhoof Sport: Cobus van Dyk

Adjunkhoof Dissipline: Rigardt Roos

Adjunkhoof Administrasie en IT: Juan Nagel

Adjunkhoof Koshuis, spyseniering, snoepie en fondsinsameling: Marthinus Stoop

Departementshoof Leierskap: Anell van der Walt

Departementshoof Afrikaans: Carli Webber

Departementshoof Engels: Ingrid Knoetze

Departementshoof Wiskunde: Chrisna Boswel

Departementshoof Wiskunde Geletterdheid: Marthinus Stoop

Departementshoof Inligtingstegnologie en Rekenaartoepassingstegnologie: Carina Taute

Departementshoof Tegnologiese Wetenskappe (IGO): SJ Naudé

Departementshoof Ekonomiese en Bestuurswetenskappe: Heidi Ribbens

Departementshoof Lewenswetenskappe: Marinda Behr

Mede Departementshoof Lewenswetenskappe: Jaco van Wyk

Departementshoof Lewensoriëntering en Sosiale Wetenskappe: Jan Mollentze

Departementshoof Fisiese Wetenskappe: Elsana Denysschen

Departementshoof Sosiale- en Gasvryheidswetenskappe: Helena Bothma

Departementshoof Ondersteuningsdienste: Michelle van der Merwe

Departementshoof Kuns en Vreemde Tale: Annemarie Grobler

Departementshoof Musiek: Ronelle Bosman

Kultuurdirekteur: Alma van der Walt

Atletiekdirekteur: Bonnie Joyce

Rugbydirekteur: Lukas Holtzhauzen

Krieketdirekteur: Cobus Pienaar

Netbaldirekteur: René Straeuli

Hokkiedirekteur: Jeanie Pienaar

Tennisdirekteur: Alexandra Dreyer

Muller van der Nest: Direkteur kleinsportsoorte

Graadbestuur 2021

Graad 12:

Graad 11:

Graad 10:

Graad 9:

Graad 8:

Me. Adri Campbell & Mnr. Leon Coetzer [Me. Janet Fouché]

Me. Mariska van den Berg & Mnr. Muller van der Nest [Me. Carina Taute]

Me. Marinda Behr & Mnr. Jaco Labuschagne [Mnr. Rigardt Roos]

Me. Tharina Van Aarde & Mnr. Duan Viljoen [Me.Minnie Thom]

Me. Izelle Prinsloo & Mnr. SJ Naude [Me. Lydia Hartley]

Personeel 2021

Adri Campbell
Adrian van Niekerk
Albert Alexander
Alet Kieser
Alexandra Dreyer
Alinda Lange
Alma Van der Walt
Alten Janse van Rensburg
Anell Van der Walt
Angie Crous
Anita Boonzaaier
Annelize Muller
Annemarie Grobler
Anneri Stoop
Annette Grobbelaar
Annette Van den Berg
Annuska Pretorius
Antoinette Hartzer
Armand Bezuidenhout
Brandon Dobson
Bonnie Joyce
Bronwyn Siebrits
Carina Taute
Carla van Staden
Carli Webber
Chadri Cronje
Chris Denysschen
Chrisna Boswel
Christine Hare
Ciska Heydenrych
Ciska Spelt
Cobus Pienaar
Cobus van Dyk
Dirko Smuts
Duan Viljoen
Eddie Clayton
Elandri Pet

Elri Erwee
Elsana Denysschen
Erika Denysschen
Estelle Oberholzer
Ettienne Denysschen
Fanus Vorster
FJ Brand
Gareth Harris
Gerhard Strydom
Gerrie Dippenaar
Gert Pottas
Hannelie Koch
Hanno de Villiers
Heidi Ribbens
Heike Kotze
Heike Ellis
Helena Bothma
Herman de Jong
Hester Van der Westhuizen
Hettie Hauman
Ida Van der Neut
Ilse Roos
Imke Van der Merwe
Ina Davies
Ingrid Knoetze
Isabel Beukes
Izelle Prinsloo
Jaco Labuschagne
Jaco van Wyk
Jan Mollentze
Janneke Vahrmeijer
Jeanie Pienaar

Jean-Mari Redelinghuys
Jeanne Coetzee
Jo Ferreira
Johandri Kriek
Juan Nagel
Judy-Marie Steenkamp
Junel van Staden
Karel Van der Merwe
Kosie Pienaar
Leandré Eksteen
Leon Coetzer
Linda Marais
Lizette Roos
Lorita Van der Westhuizen
Louri Gray
Lukas Holtzhauzen
Lydia Hartley
Lynette Seegers
Magda le Roux
Magdamarie Carstens
Manie Janse van Rensburg
Maretha Smit
Marietta van Rooyen
Marike Carstens
Marike Scherman
Marinda Behr
Mariska Van den Berg
Mark Lamprecht
Marlene Strydom
Marlize Smit
Marthinus Stoop
Martie du Preez
Maryke Holtzhauzen
Michelle Naude

Michelle Van der Merwe
Minnie Thom
Morné Viljoen
Muller Van der Nest
Nadine du Toit
Neels de Klerk
Nicholas Van der Nat
Nico Pretorius
Omari Pienaar Geyer
Percy Koekemoer
René Straeuli
Renier de Villiers
Retha Kearns
Ria Potgieter
Rigardt Roos
Rita Retief
Ronelle Bosman
Ruan Grové
Ruan Sadler
Ruda Kleynhans
Salome Marran
SJ Naude
Spof Fee
Suna Steyn
Susan Theron
Tharina van Aarde
Tinka le Roux
Vanessa Hills
Vanessa Toms
Vernon Harms
Vicki Van der Walt
Wian van Staden
Wilna Erasmus

Ondersteuningsdienste

Boonzaaier Anita

de Jong Herman

Smit Maretha

Van der Merwe Michelle

Administrasie

Denysschen Erika

Denysschen Elsana

Fourie Nicolene

Grobbelaar Annette

Hartzer Antoinette

Hauman Hettie

Holtzhausen Maryke

Pienaar Kosie

Scherman Marike

Strydom Michael

Siebrits Bronwyn

Spelt Ciska

Van Der Merwe Karel

Van Staden Junel

Kultuur (Buitemuurs)

Clayton Eddie – Konsertorkesafrigter

Pottas Gert – Koordirigent

Roos Ilse – Musiek

Sportburo

de Villiers Renier

Dippenaar Gerrie

Dreyer Alexandra

Holtzhausen Lukas

Joyce Bonnie

Koch Hannelie

Lamprecht Mark

Pienaar Cobus

Pienaar Jeanie

Pienaar Geyer Omari

Sadler Ruan

Smit Marlise

Steenkamp Judy Marie

Straeuli René

van der Nat Nicholas

van der Nest Muller

Van Dyk Cobus

Medies en Sportwetenskap

de Villiers Hanno

Smuts Dirko

IT-bestuur

Adrian van Niekerk
Brandon Dobson

Spyseniering

Heydenrych Ciska

Snoepie

Ellis Heike